İKİE Yazılım Ltd. Şti. | PDKS Yazılımı | Lisanslı Speed UP MSSQL PDKS Programı

İKİE Yazılım Ltd. Şti.

İKİE Yazılım ve Bilişim Hizmetleri Ticaret Ltd. Şti.; Üretim ve imalat alanında faaliyet gösteren kuruluşların üretim süreçlerini satış teklifleri, satış siparişleri, tedarik siparişleri, üretim planlama, kalite kontrol, sevkiyat planlama ve satış sonrası da dahil bütün aşamalarında, üretimin; zaman, kalite, performans ve verimlilik esaslarına dayalı sistem yazılımları geliştirmektedir. İKİE YAZILIM, üretim takip, personel takip (PDKS) ve ürün maliyet hesaplama konularında sektöre yeni bir dinamizm ve anlayış getirmek amacıyla, alanında uzman olan Üretim, Kalite ve Yazılım mühendislerinden oluşan ekibi ile üretim takip, PDKS ve maliyet hesaplama yazılımları geliştirerek üretim yapan işletmelerin çözüm ortağı olarak yanlarında yer almaktadır.

İKİE YAZILIM geliştirdiği yazılımlarla firmaların üretim maliyetlerini minimize ederek kontrol altına almalarını sağlar. Aynı zamanda kalite, çevre yönetim sistemleri ile bütünleşme ve sistem alt yapılarını oluşturmalarını destekler. Geliştirdiği yazılımlarla, işletmeleri yapısına uygun çözümler sunar.

Üretim Takip PROGRAMI olan Made Up START, Üretim Takip SİSTEMİ olan Made Up BASIC, Maliyet Hesaplama SİSTEMİ olan Made Up PRO ve Personel Devam Kontrol Sistemi olan Speep Up PDKS yazılımları ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamakta olan İKİE YAZILIM, yazılımlarını güncel ihtiyaçları karşılayacak şekilde sürekli güncellemekte. Güncelleme çalışmaları için yaptığı AR - GE ve inovasyon çalışmaları sırasında ekibinin bilgi birikiminin yanında kullanıcılardan gelen ihtiyaç bildirimlerini de kullanmaktan kaçınmamaktadır.

İKİE YAZILIM’ın ana hedefi sadece kaliteli ve orijinal çözümler üretmekten ibaret değildir. Bu çözümleri ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde gelişen ve nefes alan en yakın çözüm ortağınız olarak sizlere sunmak, yazılım konusunda imkânsız olmadığını göstermek ve kaliteli yazılımları kaliteli hizmet ile birleştirerek ulaşılabilir fiyatlara sizlere sunmaktır. Bu hedefe ilkeli, bilişim mesleğinin etik değerlerini ödünsüz uygulayarak ve savunarak, dürüst ve güvenilir olarak, ürün ve hizmetlerinde en yüksek kaliteyi sağlayarak ulaşmayı amaçlamaktır.

İKİE YAZILIM çıktığı bu yolda sizin taleplerinizi karşılamak ve sorunlarınıza çözümler geliştirmek için daima teknolojinin sınırlarını zorlayacaktır.

Misyonumuz

Üretim Takip, Maliyet Hesaplama ve Personel Devam Kontrol Sistemi (PDKS) alanlarındaki bilgi birikimi ve tecrübelerimiz, teknoloji alanındaki bilgi ve tecrübelerimiz ile birleştirerek, son kullanıcı memnuniyetine dönüştüren, çalışanlarının bir parçası olmaktan gurur duyduğu, kaliteli ve sonuç odaklı ürün ve çözümler sunmaya devam etmek. Yazılım konusunda imkânsızın olmadığını biz biliyoruz ve sizinle paylaşmaya hazırız.

Vizyonumuz

Üretim Takip, Maliyet Hesaplama ve Personel Devam Kontrol Sistemi (PDKS) alanlarındaki gelişmeleri ve bilişim teknolojilerini yakından takip ederek, en yeni teknolojiye sahip yazılımları, ulaşılabilir fiyatlara müşterilerimize sunmak. Genç ve dinamik kadromuzun sunduğu kaliteli hizmet ve yazılımlarımız vasıtasıyla müşterilerimizin iş yapma kabiliyetlerini en yüksek noktaya taşımak. İş kaybını önleyerek üretim maliyetlerini minimize etmek. Üretim süreçlerinin takibi, ürün maliyetlerinin hesaplanması personellerin takibini kolay ve etkin bir şekilde yapabilecekleri, zamanı etkin ve verimli kullanabilecekleri, sade ve kullanımı kolay ekranlara sahip ürünler üretmek. Üretilen ürünleri kaliteli hizmet ile birleştirerek son kullanıcıya sorunsuz sunmak. Ürünlerimiz ve/veya Hizmetlerimizden faydalanan işletmelerin memnuniyetini en üst seviyede tutmak.