PDKS | Personel Devam Kontrol Sistemleri | SpeedUp PDKS

Personel Devam Kontrol Sistemleri

Speed Up PDKS v3

Firmanıza Personel devam kontrol sistemi alanında yeni bir kültür getirmek, personel yönetim sisteminizin kurumsal yapısını güçlendirmek veya oluşturmak, zamanı daha verimli kullanmak ve eve iş taşımamak, Bordro programınıza kolay ve hızlı entegrasyon...

detay için tıklayınız

Parmak İzi okuyucuları ile PDKS

Parmak izi okuyucular kullanılarak; şirkete giriş-çıkış ve ayrıca şirket içi tüm operasyonlarda personellerin birbirinden farklı parmak izi yapısını analiz ederek MSSQL PDKS Programını kullanıp sisteme kaydetmesi prensibine dayanan profesyonel sistemlerdir.

ürünler için tıklayınız

Yüz Tanıma okuyucuları ile PDKS

Yüz Tanıma Sistemi kişilerin yüz hattını kıstas olarak alır. İnsanların yüz ölçü ve hatları daima birbirinden farklı yapıdadır. Yüz Tanıma Sistemi kaşlar arasındaki aralık, alın, burun ve dudak mesafeleri vs. ölçümlerle şifreleme yöntemi kullanır.

ürünler için tıklayınız

RFID Kart okuyucuları ile PDKS

Şirketiniz için PDKS Sistemlerinden Yüz Tanıma Terminali kullanılacaksa, Yüz Tanıma Terminalinin okuyucu kamerası güneş ışınlarının direkt olarak geldiği yöne doğru montaj yapılmaması dikkat edilecek önemli noktalardan biridir.

ürünler için tıklayınız

Personel Devam Kontrol Sistemi (PDKS) ne işe yarar?

İşletme çalışanlarının işe giriş çıkış saatlerini parmak izi, yüz tanıma, kart okuyucu terminalller vs. ile kayıt altına alır. Kayıt altına alınan bu hareketleri PDKS Programı terminallerden otomatik olarak alır ve merkezi veritabanına kayıt eder. İşletmelerin çalışma prensiplerine göre parametrik olarak yapılandırılabilen PDKS Yazlımı bu verileri kullanarak çalışanlara ait giriş / çıkş raporlarını oluşturur. Yine bu verileri kullanarak personellerin normal çalışma, hafta tatili, fazla mesai, gece çalışma primi, resmi tatitl, devamsızlık, yıllık izin, ücretli izin, ücretsiz izin vb. hakediş lerini otomatik olarak hesaplayarak hak ediş raporlarını oluşturur. Yukarıda özellikleri anlatılan otomasyon Personel Devam Kontrol Sistemi – PDKS olarak adlandırılmaktadır.